Hizmetlerimiz

Boya & Badana

Çok sayıda kişi evi daha iyi bir görünüme kavuşturmak için neler yapabileceği üzerine düşünür. Bunun için evin dekorasyonunda değişiklik yapmak en iyi yoldur..

View service

Alçı & Alçıpan

Alçıpan Esnektir, deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde patlama ve yıkılmaya karşı dayanıklıdır. Isı ve ses yalıtımı sağlar, gözenekli yapısı sayesinde ses ve ısı iletimini düşürmektedir. Alçıpan demonte özelliğine sahip olduğu için istenildiğinde sökülebilir ve tekrardan monte edilebilir.

View service

Parke

Her şey cesaret ile başlar. Sıkıcı ve monoton ortamlarınızı daha konforlu hale getirmek için değişimi gerçekleştirmeye cesaret etmelisiniz. İş yerinizde, ofisinizde her şeyin yolunda ve her şeyin istediğiniz gibi gitmesini istiyorsanız değişime zemin kaplama seçeneklerini değerlendirmekle başlayın.

View service

Kartonpiyer

Kartonpiyer Alçı, iplik lifi ve su karışımından oluşan harçların kalıplara dökülerek dondurulmasının ardından çıkarılan kalıp şekillere adı verilir. Uygulanma amacı estetik ve dekorasyon dur. Çok az da olsa, bazı görülmemesi gereken imar aşamasında yapılan küçük ve görünüşü rahatsız eden hafif kusurların ortadan kaldırılmasında da kullanılabilmektedir.

View service

Tadilat ve dekorasyon işlerinizi en kaliteli bir işçilik ve şık görünüm vermek için Arayin!

Hemen Ara